C-STYLE kolejny etap
W tym tyg moje glosy zdobywa Klaudia i Dominika! Dosłownie REWELACJA!
Oba zestawy strasznie mi sie podobaja. Oba w takim samym stopniu :)
Pozdrawiam dziewczyny! Zapraszam do konkursu!
Jakie sa wasze typy? GŁOSUJ
































Wednesday, December 8, 2010
foto mix
Posted by Gossip on 3:45 PM