Thursday, April 21, 2011

21.04

Hed Kandi- Put them high

Rae & Christian Feat. Veba - Spellbound


EDIT 22.04
Nie wiem czy jest "Joy'owo" jak to usłyszałam w argumentacji wyboru zdjęcia, no ale wielorybie udko tez rzuciło mi się w oczy :)))) Dla bloga, jest to niczym przysłowiowa płachta na byka. Tekst? Odczułam ulgę po dzisiejszym odczytaniu ostatecznej wersji. Teraz mimo, że niektóre rzeczy nadal musiałabym sprostować, toleruję całość jako tako, bo wiem jak wyglądała pierwsza wersja "narcyzowatej gwiazdy blogerki Juliett" :))))
Sam pomysł na sesje i wywiady z różnymi blogerkami świetny! Jeszcze raz dziękuję za taką okazję. Ps Zupa kokosowa była wyśmienita!21.04 wtorkowy(19.04) pokaz Wolińskiego
Wtorek po pracy... godzinka na dojazd do domu, aby zostawić laptopa, wziąć dwa łyki kawy, poprawić w lustrze "urodę" i... i to wszystko, bo już trzeba lecieć na tramwaj, Alicja czeka. Taxi spod dworca? NIGDY WIĘCEJ. Po podwiezieniu w nie to miejsce co trzeba i oplaceniu kursu 100% więcej niż to było warte... szybki zwrot akcji... kolejny dziwny kierowca, który już prawie dobrze dostarczył nas do pałacu na wodzie W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH. Ciężki początek jednak zamek zdobyty. Pokaz najważniejszej osoby wieczoru czyli Dawida Wolińskiego... udany bardzo :) Pozdrawiam ;)

(kozak link, MAFFacebook)
video "kodak" z pokazu:


Troche Rumi, bo właśnie oglądam ;)

Zdjęcia z POSTA Monika Dąbrowska